Muhteşem Araçlar – Bu Nasıl Olabilir? - Marcin Brykczynski - Teleskop Popüler Bilim

89.00 TL
9786052522493
Temin Edilebilir
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

Orada kaç tane araç var? Arabalar ve kamyonlar, modern ve eski arabalar, karavanlar ve at taşıyıcıları. Ayrıca vinçler, ekskavatörler, otobüs, çöp kamyonu, pulluk, biçerdöver ve çok daha fazlası var. Ne çok araç var! Araçlar otoyola giriyor, trafik sıkışıklığında ve çok katlı bir otoparkta duruyor. Diğer araçlar tarlada ve şantiyede çalışıyor, karları temizliyor ve hatta kedinin ağaçtan inmesine yardım ediyor.

Bu kitap 2-6 yaş arası çocukların çevrelerini gözlemlemeyi sevmeleri için hazırlanmıştır. Bu kitapla çocuklar arabaları ve makineleri fark ederler. Büyük, gürültülü, karmaşık, hızlı ve güçlü araçlar. Bazı çocuklar için büyüleyici, bazıları için biraz korkutucu. Çocuklar bazen araçları gülen, şaşıran, endişelenen veya öfkelenen canlı varlıklar olarak görürler. Ve bu kitapta araçlar böyle çiziliyor.

Çocuğunuz bu kitapla eğlenirken sizinle birlikte bulmacaları da çözebilir. Bu kitap olayları, duyguları ve nedenlerini anlatmalarına yardım eder, konuşmanın gelişimini destekler, hayal gücünü harekete geçirir, empati ve sorunları yaratıcı bir şekilde çözme becerisini geliştirir.

Kitap bir yandan araçlar hakkında bilgi aktarırken, diğer yandan onların maceralarını anlatıyor. Küçük okuyucu sadece teknik bilgi edinmekle kalmaz, aynı zamanda duygusal alanını ve sanatsal zevkini de geliştirir. Ve size bir bilmece. Araçlardan biri kitabın ana karakteridir ve tüm resimlerde görünmektedir. Sence hangi araç?

Dr. Alicja Zagrodzka
Marii Grzegorzewskiej Özel Pedagoji Akademisi

Sayfa:
28 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
22.50x31.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2021
Barkod:
9786052522493