Heyecan Verici Uçaklar – Bu Nasıl Olabilir? - Marcin Brykczynski - Teleskop Popüler Bilim

89.00 TL
9786052522509
Stokta yok
Ürün Açıklaması

Gökyüzünde ne çok hareket var! Yolcu ve nakliye uçakları, planörler, hafif uçaklar, helikopterler, motorlu kanatlı planörler, modern ve klasik, spor ve kurtarma uçaklarının yanı sıra dronlar, uçurtmalar, balonlar ve bazen şaşırtıcı olan diğer uçaklar. Gökyüzündeki yollar muhtemelen araç trafiğinden çok daha kalabalık.

Bu kitap 2-6 yaş arası çocukların çevrelerini gözlemlemeyi sevmeleri için hazırlanmıştır. Sadece okumak için değil, çizimleriyle görsellik açısından da harika bir kitap. Algılamayı, hikaye anlatma becerisini geliştirir, çevresinde olan bitene ilgisini artırır ama hepsinden önemlisi çok eğlencelidir. Güzel ve yaratıcı bir şekilde zaman geçirmenin bir yoludur.

Kitabın ana karakteri olan ve her sayfada bizi karşılayan uçak; tüm uçak hayranlarını havaalanına, model uçak yarışına, askeri eğitime, hangar ve havacılık müzesine ziyarete ve hatta su kayağına götürüyor. Ondan sıkılmak imkansız!

Başımızın üzerinde sürekli bir hareket var. Sürekli olarak yeni şaşırtıcı uçan makineler üretiliyor ve o kadar hızlı uçuyorlar ki onlara dikkatlice bakmak için zamanımız yok. Bu kitap sayesinde uçakların ne yaptığını yakından ve acele etmeden göreceğiz.

Mutlu uçuşlar!

Tadeusz Sznuk
Gazeteci ve pilot

Sayfa:
28 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
22.50x31.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2021
Barkod:
9786052522509