Hareketli Kediler – Bu Nasıl Olabilir? - Nicola Kucharska - Teleskop Popüler Bilim

89.00 TL
9786052522516
Temin Edilebilir
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

Sevimli kedimiz Tombul’un hayatı tam anlamıyla düzenli ve huzurludur. Mama kasesinden kanepeye, kanepeden mama kasesine tekrar geri gider sürekli. Ancak bir gün Rafet bey ve ailesi onun bu hareketsizliğinin sona ermesi için bir arkadaşa ihtiyacı olduğunu fark ederler... Ve böylece aileleri hayvan barınağından alınan Miniş adlı sevimli bir kediyle büyür.

Bu kitap kedilerin ne yaptığıyla ilgili, her yaştan kedi sever için eğlenceli bir resimli hikaye. Ve aynı zamanda Tombul ile Miniş’in maceralarından kendini kurtaramayacak küçük bir okuyucu için ilk kedi ansiklopedisi. Miniş, Tombul ve arkadaşlarının maceralarını heyecanla okumaya hazırsak hayvan bakımının temellerini de öğrenebiliriz demektir.

Kediler neler yapar? Bu iyi bir soru. Her çocuk bu sıra dışı hayvanları küçük yaşlardayken tanımalı. Bu kitap, 2-6 yaş arasındaki çocukların, kedileri gözlemlemesini hedefler. Çocukların kedileri ve onların yaşamlarını fark etmelerini sağlar. Kimi zaman çocuklar; kedilere gülümser, merak eder, endişeli veya ciddi olarak onları izlerler. Bu kitap kedilerin huyları ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi verirken, diğer yandan karakterlerin duygu ve maceralarını anlatıyor. Okumanın tadını çıkarın!

Dorota Suminska

Sayfa:
28 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
22.50x31.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2021
Barkod:
9786052522516