Gelin Dalgası - Erin Torneo - Artemis Yayınları

16.00 TL
9789944485616
Temin Edilebilir
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

“Her bekar kadının kütüphanesinde bulunması gereken, komik ve yardımseverlikte ultra cömert bir kitap Gelin Dalgası.”

- Karen McCullah Lutz, Legally Blondeun yazarlarından

Üzerine üzerine hücum eden gelin dalgasının ortasında sıkışıp kalmış tüm kızlar için bu kitap bir hayat kurtarıcı olacak.

- Liz Tuccilo

Her şey, SBHV (Süper bir haberim var!) telefonlarıyla başlar ve Tarihi-Kaydet e-postaları hesabınıza hücuma geçer. Sonra sıra şuna gelir: Şimdiye kadar çoktan evlenmiş olacağımı düşünürdüm! Neden onun parmağında yüzük var da benim yok? derken kendinizi dil uçuklatıcı pahalılıkta porselenler satın alıp damadın hiçbir şeye benzemeyen fakat bekâr kuzeniyle takılırken bulursunuz. Ya da en azından, bulanlarımız olmuştur. Bekâr hayatınız ve düzinelerce kedi sizi beklemektedir.

Hayır! Asla korkmayın! Artık yanınızda Erin Torneo ve Valerie Cabrera Krauseun sadece sizin için hazırladığı, gelmekte olan Gelin Dalgası üzerinde harika sörf yapmanıza ve asla dibe batmamanıza önayak olacak bir hayatta kalma rehberi var.

Masraflı geçen düğün sezonunda kendinize nişanlılar yaratın.

Ölümcül bir duygu olan Tanrım! Benim neyim eksik!i, güçveren bir özgüvenin yansıması olan Hiçbir şeyim eksik değil!e dönüştürün

Rekabet hissiyle dost olun

Çenesi düşük arkadaşların icabına bakın

Bay Yanlış için esas duruşa geçmekten vazgeçip hayatı akışına bırakın

Nikah şahidi olmanın tadını çıkarın

Erin ve Valerie, sanki sahip olduğunuz en yakın arkadaşlarınızmış gibi, gerçek ve peri masalı arasındaki farkı görmenize yardım edecek ve her daim aklı başında önerilerde bulunacaklar. İster çift olun, ister bekâr ve arayışta, ya da ben almıyım ya diyecek kadar halinden memnun bir bekar fark etmez.

Gelin Dalgası hepimizin işine yarayacak!

Erin Torneo: Eski bir Cosmopolitan yazarı. Variety ve The Independent gibi yerlere de yazıyor. Erkek arkadaşıyla yaşıyor.

Valerie Cabrera Krause: Yazar ve pop kültür bağımlısı. Çıktığı ilk erkekle evli.

Yazar:
Sayfa:
213 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Temmuz 2007
Barkod:
9789944485616