Buzkıran - Viktor Suvorov - Delta Kültür Yayınevi

39.00 TL
9789944216333
Temin Edilebilir
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

Suvorov, son 60 yıl içerisinde dinlenen, söylenen, okunan her Sovyet şarkısı, şiiri ve romanıyla; çıkarılan her film, kaleme alınan her kitap ve her makaleyle; kabul edilen her NATO yönergesiyle... İngiliz hükümetinin her tahmini, Pentagonun her yetkilisinin, her akademisyen, her komünist ve her komünist karşıtı ve de her yeni muhafazakâr entelektüelle tartışmakta. Yalnız bunu dikkate aldığımızda bile Buzkıran çağdaş tarih alanında kendine özgü bir yapıt olarak değerlendirilmeli.

- The Times

Bu kitabın bir tarihçi değil, profesyonel bir istihbaratçı tarafından yazılmış olması onun değerini yükseltiyor. Sovyet yoldaşlar ve Batıdaki arkadaşları zapt edilmez bir hiddete kapılacaklar. Tarihteki son beyaz lekelerini savaşsız teslim etmeyecekler. Onları dinlemeyi bırakın, Buzkıranı okuyun! Bu, gerçekleri söyleyen bir kitaptır.

- Die Welt

Bu kitap, yalnızca Rusyada 11 milyon; dünyada 11 ayrı dilde toplam 47 milyon adet satıldı. Viktor Suvorov, İkinci Dünya Savaşı ve yakın tarihi, çok farklı bir açıdan, çok az insanın baktığı bir açıdan ele alıyor. Bildiklerinizin tamamı bir kenara bırakın, BUZKIRANı okuyun!

Sayfa:
413 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2009
Barkod:
9789944216333